Zwroty

Prawo odstąpienia od Umowy

  1. Klient będący Konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego ma prawo odstąpić od Umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania produktu.
  2. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od otrzymania produktu, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
  3. Oświadczenie należy wypełnić i dostarczyć za pomocą poczty elektronicznej na adres: minima.creatives@gmail.com nie później niż 14 dni od otrzymania produktów. Wersję papierową oświadczenia należy dołączyć do paczki ze zwracanym towarem. Oświadczenie do pobrania znajdziesz tutaj.
  4. Konsument ma obowiązek zwrócić produkty sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy składając oświadczenie. Do zachowania terminy wystarczy odesłanie produktów przed jego upływem.
  5. Przesłany towar nie może być uszkodzony, ani nosić śladów użytkowania. Powinien zostać przesłany razem z firmową metką, pełnym opakowaniem (karton, bibuła) oraz wypełnionym i podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy.
  6. Sprzedawca z chwilą otrzymania pisemnego oświadczania wyśle na adres poczty elektronicznej Klienta potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy.
  7. Zwrot otrzymanej płatności, obejmującej cenę produktu oraz koszt dostawy, następuje na rachunek wskazany przez Klienta w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towaru Sprzedawcy.
  8. Koszt wysyłki obejmujący zwrot towaru ponosi Klient.
  9. Produkt należy odesłać na adres:

MINIMA VINTAGE

Paulina Gabrielyan

Ul. Bitwy Białostockiej 7 lok. 210

15-102 Białystok

tel: 537 794 574 

 

(numer telefonu TYLKO dla kuriera-w przypadku innych spraw prosimy o kontakt mailowy)

*Zwrot produktów z działu HOME (szkło, porcelana, ceramika itd.) odbywa się na własne ryzyko kupującego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl